Instruktorzy


Instruktorzy „KOKORO”
Szczecińskiego Klubu Hakko DenShin Ryu Ju Jutsu


 

P. BurzyńskiPrzemysław Burzyński – 6 Dan HDSRJJ

„Siły nie używam, przemocą się brzydzę”. Absolwent Politechniki Szczecińskiej. Od 1989 r. rozpoczął treningi w klubie Orkan u sensei Wiktora Głowackiego (Goshin Ryu Jujitsu). Od 1991 r. rozwijał się pod okiem sensei Sławomira Kocota. Od 1992 r., gdy po raz pierwszy do Polski przyjechał Shihan Antonio Garcia, zaczął treningi Hakko Ryu i Hakko DenShin Ryu JuJutsu. Od 2000 r. prowadzi własny klub – KOKORO, który od zawsze ma siedzibę w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie przy ul. Seledynowej 50. Instruktor samoobrony od 1997 r. W lipcu 1997 r. uzyskał stopień 1 dan, a w 2010 r. z rąk Soke Antonio Garcii otrzymał tytuł Shihana. Od 2005 r. zafacynowany również Kyu-Jutsu. Prywatnie ojciec dwójki dzieci. Ciągle gdzieś biegnie. Uwielbia tańczyć ?

Motto: „Jest rzeczą wskazaną ćwiczyć się w wielu rzeczach,
lecz w jednej dojść do doskonałości” (Miyamoto Musashi).

 

Tomasz Andraszewicz – 2 Dan HDSRJJT. Andraszewicz

Jest pozytywnie zakręconym mężem, tatą trzech synów i dziadkiem księżniczki Olgi. Zawodowo pracuje w branży żeglarskiej. Jujutsu trenuje od 15 lat, instruktorem jest od 2013 r., a od 2017 r. ma 2 dan. Wcześniej trenował karate, czyli całe życie w kimonie ? Treningi pozwalają mu zachować dystans do spraw przyziemnych, a zajęcia z dziećmi i młodzieżą dają mu ogromną satysfakcję i radość ?

 

P. TarkowskiPrzemysław Tarkowski „JUNIOR” – 3 Dan HDSRJJ

Wiecznie młody, od wielu lat ma ciągle 21 lat i tak już zostanie. Ukończył szkołę jedną albo trzy (sam już nie pamięta…). Szczęśliwie żonaty od lat wielu, dzieci sztuk dwie. Sport towarzyszy mu już od młodzieńczych lat – kajakarstwo, siatkówka (tak więc nie tylko sztuki walki). Szukał własnej ścieżki przez boks, kickboxing, aż trafił do naszego Klubu w 2010 r. i z przyjemnością jest po dzień dzisiejszy. Od 2016 r. instruktor samoobrony, od czerwca 2016 r. posiada stopień 1 Dan.

„Odnalazłem swą drogę. Domo arigato”

 

Krzysztof Łukowski – 2 Dan HDSRJJP. Pliszka

Z wykształcenia magister ekonomii. Zawodowo programista baz danych. Mąż, ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Historię z Hakko Denshin Ryu Ju Jutsu rozpoczął w 2011 r. Od 2016 r. instruktor samoobrony. Od maja 2017 r. posiada stopień 1 Dan. Niespotykanie spokojny człowiek. Zawsze powtarza, że brzydzi się przemocą. W czasie wolnym stara się ogarnąć kolejny „obcy” język (JavaScript, Python…). Lubi dobre piwo (Kormoran American IPA*).

*opis zawiera lokowanie produktu ?

 

P. PliszkaPrzemysław Pliszka – 2 Dan HDSRJJ

Oczywiście wiecznie młody, niespokojna, rogata słowiańska dusza. Kiedy ktoś go pyta, ile czasu trenuje, odpowiedź jest zawsze taka sama: „Pojutrze będą trzy dni”. Ale dla was zrobi wyjątek – „Zacząłem jakiś czas temu”. Pierwsze kroki: kickboxing (D. Stawarz), karate shotokan (sensei P. Golema), Jujitsu Goshin Ryu (sensei W. Głowacki, sensei J. Miskalski), BJJ (Linke Gold Team) i oczywiście HDSRJJ (shihan P. Burzyński). Od czerwca 2011 r. posiada 2 Dan HDSRJJ. Zawodowo pracuje ze stalą, z wykształcenia magister inżynier, prywatnie wielbiciel wszystkiego, smakosz entuzjasta, obywatel Europy. Obecnie poza granicami kraju, niestety… Ale duszą zawsze z nami.

Jego motto: „Be like a water, my friend…” (Bruce Lee).